home
o nás
realizace
poptávka
kontakt
VÍTÁME VÁS

Studio UP! tvoří dva zkušení designéři, pro které je design životní vášní… Tomáš Holub & Jana Holubová Šemberová

Tomáš o Janě: "Designem interiérů se zabývá již sedm let a má za sebou mnoho desítek úspěšných realizací jak soukromých, tak komerčních prostor. Tíhne k modernímu minimalismu, ale dokáže se taky pěkně odvázat! Její realizace jsou odvážné, nadčasové a vždy mají šmrnc. Má nebývalý přehled o nabídce na trhu a nové nápady chrlí rychlostí blesku. Dokáže si poradit s každým problémem. Je velmi vstřícná a komunikativní."

Jana o Tomášovi: "Designem jako takovým se zabývá přes 20 let. Dlouho navrhoval v pozici produktového designéra outdoorové vybavení, nyní žije šperky a designovými taškami. Výrobky, které ‚nesou jeho stopu' se dnes úspěšně prodávají pod různými značkami po celém světě. Designem interiérů se více zabývá posledních pět let a má za sebou desítky úspěšných realizací. Na svět se dívá pohledem umělce a vizionáře zároveň. Jeho realizace mají vždy hlubší výtvarnou myšlenku. Rád maluje po zdech a pohrává si se strukturami materiálů. Nápaditě vyřeší všechny konstrukční záležitosti a změny dispozic."

 
VÍTÁME VÁS

V následujících řádcích naleznete výběr z nabízených produktů. Jedná se o jednoduchý nástin případných možností naší vzájemné spolupráce. Konkrétní, Vám na míru šitý produkt včetně všech cenových relací, sestavujeme na základě Vámi přednesených požadavků a následné dohody o spolupráci. Za tímto účelem nás neváhejte kontaktovat pro sjednání termínu schůzky. Tato první „seznamovací“ schůzka je samozřejmě ZDARMA!

Výběr z produktů:

RENOVACE POKOJŮ aneb „VKLOUZNĚME SPOLEČNĚ MEZI TRENDY“
Vy už vlastně bydlíte… Byt máte zařízený, ale cítíte, že by to „chtělo“ nějakou změnu, nějaké oživení? Listujete časopisy o bydlení, ale pořád nevíte odkud začít? Pak je tento produkt určen právě pro Vás!

Renovovat můžeme, buď jak se říká „od podlahy“, nebo se můžeme vydat cestou méně bolestnou. Každopádně Vám vypracujeme koncept šitý na míru, podle kterého budeme postupovat. Sjednotíme styly, změníme barevné ladění, vydekorujeme a vklouzneme tak do trendu. …
A návštěvy budou zírat!

víceREKONSTRUKCE BYTŮ A DOMŮ aneb „STYLOVÉ BYDLENÍ KOMPLET“
Rekonstrukce celého bytu nebo domu je zodpovědná záležitost, která se zpravidla plánuje dlouho dopředu. Potřebujete k ní notnou dávku odhodlání, trpělivosti, peněz, a v neposlední řadě spolehlivého partnera se zkušenostmi z podobných akcí. Rádi se pro Vás takovým partnerem staneme.
Přípravu rekonstrukce je potřeba dobře a včas naplánovat. Začínáme vždy studií, jejíž součástí jsou doporučené změny prostorového uspořádání místností, řešení úložných prostorů, úpravy instalací apod. Na základě námi vypracované studie necháváme vypracovat projekt a pomůžeme s opatřením všech potřebných povolení. Doporučíme Vám prověřené řemeslníky, u kterých necháme vypracovat cenové nabídky, a vyřešíme s nimi všechny detaily rekonstrukce.
Zároveň připravujeme koncept celkového stylového, materiálového a barevného ladění interiérů, vybíráme všechny zařizovací prvky a sestavujeme harmonogram prací…

více

DĚTSKÉ INTERIÉRY
Navrhování pro děti nás velmi naplňuje a patří mezi nejoblíbenější činnosti. Již jsme se stali známou firmou v této oblasti, čemuž napomáhá i Janino pravidelné vystupování v pořadu SAMA DOMA na ČT1, kde každý měsíc povídá o zařizování dětských pokojů.
Dá se říct, že není doba, kdy bychom nepracovali na několika dětských pokojíčcích najednou.
Záběr máme široký, od kojenců až po teenagery, od jedináčků až po trojčata.
Máme dokonalý přehled o nabídce trhu a v rukávu připraveno vysypat vždy několik neotřelých výtvarných pojetí. Ty jsou pro vytvoření toho pravého „dětského království“ zásadní. Často také navrhujeme atypické nábytkové prvky a zajišťujeme jejich výrobu u prověřených dodavatelů.

více

„PORADENSTVÍ A NÁKUPY“
Vás zařizování baví! Jen potřebujete lehce nasměrovat a poradit ohledně barev a kombinací materiálů. I v tom Vám můžeme pomoci! Jednoduše řečeno: budeme Vás doprovázet na cestě k Vašemu vysněnému domovu.

více

 
VÍTÁME VÁS

Ve STUDIU UP! si uvědomujeme, že vizuální vnímání okolního prostředí tvoří důležitý faktor našeho každodenního života, a že o našem domově to platí dvojnásob. V něm se musíme cítit bezpečně, musíme mít možnost duševního odpočinku v harmonii s okolím, a zároveň možnost načerpat novou energii. Podobnou harmonii byste měli podvědomě cítit i v práci. Pravda, zde už to není o odpočinku, ale o soustředění a podávání výkonů. I tomu může zkušený designér napomoci. Proto od nás nečekejte rychlonávrhy s vizualizací na počkání nebo ukvapené rady. Naopak! Budeme se o Vás starat, poslouchat Vás, budeme se snažit vcítit do Vašich potřeb a pochopit Váš životní styl. Zahltíme Vás neotřelými nápady i inovativními řešeními, ve kterých se snoubí styl a harmonie s funkčností a nadčasovostí.

Ukázky výstupů, ilustrující styl naší práce:

 
3D náhled kuchyně

koncept
 
 
koncept

koncept
 
 
koncept

koncept
 
 
koncept

koncept
 
 
koncept

koncept
 
 
koncept

náhled na stěny
 
 
náhled stěn s vybavením
 
 
náhled stěn s vybavením
 
 
nákres elektroinstalace

nákres kuchyně
 
 
nákres skříňové sestavy

nákres skříňové sestavy
 
 
nákres stolové desky

SDK stěna s nikou
 
 
stavební úpravy